26.08.2016.

Podijeljena priznanja na završnici akcije „VOLIM IVANIĆ 2016.“

U organizaciji Turističke zajednice Grada Ivanić-Grada, u četvrtak, 25. kolovoza 2016. godine, u Maloj dvorani Pučkog otvorenog učilišta, održana je svečana dodjela priznanja najboljima u akciji “Volim Ivanić 2016.”.
Akcija “Volim Ivanić” sastoji se od dvije podakcije: “Cvjetni otok Ivanić” i “Čovjek ključ uspjeha”. Svečanoj dodjeli prisustvovao je i gradonačelnik Javor Bojan Leš koji se zahvalio svim građanima na trudu u uređenju svojih okućnica, ali isto tako i očuvanju okoliša grada u kojem živimo te je zajedno s direktoricom Turističke zajednice Ankicom Bešter podijelio priznanja dobitnicima. Na dodjeli je uručeno 12 priznanja te su projicirane snimljene fotografije nagrađenih okućnica.

Povjerenstvo podakcije „Cvjetni otok Ivanić 2016.“, u sastavu Srna Krtak, Zlatko Bublić te Ankica Bešter pregledalo je snimljene fotografije okućnica koje su postavljene na Facebook stranici Turističke zajednice Ivanić-Grada  te donijelo ODLUKU da se u ovogodišnjoj akciji dodijele sljedeća priznanja:

Za najljepše uređeni okoliš:
• PRIVATNE KUĆE
1. Jasenka Haleuš iz Ivanić-Grada
2. Bruno Zorica iz Ivanić-Grada
3. Gordana Mihalj iz Ivanić-Grada

• BALKONA
Antonija Ranogajec iz Ivanić-Grada

• STAMBENE ZGRADE
Stambena zgrada u Vukovarskoj ulici 6b u Ivanić-Gradu

• TRADICIJSKE KUĆE
Obitelj Vučinovec iz Ivanić-Grada

• JAVNE USTANOVE

SD Žeravinec

• TERASE UGOSTITELJSKOG OBJEKTA

Restoran Garfield/Izletište Petek

Ove godine uručeno je i posebno priznanje gospođi Gordani Mihalj za najljepše uređeni okoliš koji je dobio najviše like-ova na Facebook-u.

Anonimna komisija podakcije „Čovjek ključ uspjeha“ temeljem pristiglih prijava i njihova razmatranja,  donijela je ODLUKU da se dodjeljuje slijedeća priznanja po kategorijama:

• NAJBOLJI KONOBAR U CAFFE BARU
Anita Brcković iz caffe bara „Prunice“

• NAJBOLJI KONOBAR U RESTORANU
Slavko Čavlović iz restorana Garfield

• NAJBOLJI KUHAR U RESTORANU
Božica Blagušević  iz Gradske pivnice

U glazbenom dijelu programa nastupali su Roland Grlica na klaviru i Josip Rudelić na flauti.

Čestitamo svim dobitnicima!

Hvala svima koji su uložili vrijeme, trud i volju za uređenje svojih okoliša!