26.08.2016.

Uređenje info centra za posjetitelje

U sklopu uređenja novog gradskog trga za posjetitelje, gradonačelnik Javor Bojan Leš je izdao nalog i za uređenje novog info centra za posjetitelje.

Info centar će biti smješten na samom ulazu u tržnicu sa desne strane, u sklopu kojega će svi posjetitelji i građani Ivanić-Grada moći dobiti sve potrebne informacije o gradskim događanjima kao i lokacijama turističke ponude.

Posjetitelji u centru će moći ujedno i kupiti suvenire grada, razglednice i proizvodi zainteresiranih domaćih OPG-ova. Sadržavati će i veliki interaktivni ekran osjetljiv na dodir na kojem će se također moći dobiti sve važne informacije.

Jedan od glavnih elementa novog trga je i vrlo skoro postavljanje velikog vanjskog LED ekrana iznad info ureda na samom ulazu u tržnicu. Dimenzije ekrana će iznositi 2x4 metra i služiti će za prijenosa svih aktualnih gradskih vijesti i kao oglasni prostor poduzetnicima, a za vrijeme sportskih utakmica i gradskih manifestacija građani će moći uživo navijati i pratiti razvoj događaja.