03.02.2016.

[VIDEO] Izložba karikatura i predaja ključeva grada FU "Žaba"

Sinoć je, u prostoru Pučkog otvorenog učilišta Ivanić-Grad, održana 15. Izložba Hrvatskog društva karikaturista na kojoj su bili nazočni predsjednik g. Davorin Trgovčević, dopredsjednik g. Milan Lekić te tajnik društva g. Zdenko Puhin.

Ovom prilikom je vrsni karikaturist Milan Lekić Lex poklonio 15 karikatura sretnim posjetiteljima za uspomenu na ovu neobičnu izložbu.

Izložbu je otvorio Gradonačelnik Ivanić-Grada Javor Bojan Leš koji je ovom prilikom predao ključeve grada, Princu i Princezi iz fašničke udruge ŽABA, uz uvjet da obećaju da će dobro gospodariti gradom i dobro zabaviti naše sugrađane.

Fašnička udruga je izvela i prigodni fašnički program, dok su krafne za posjetitelje nakon izložbe začas planule.