29.01.2016.

Izrada Strategije turizma i koncepta Muzeja nafte i plina

Grad Ivanić-Grad u postupku je izrade Strategije turizma i koncepta Muzeja nafte i plina.

Dana 28. siječnja 2016. godine održana je prva u nizu radionica na kojoj je izrađena SWOT analiza za posebne oblike turizma: zdravstveni, sportsko/rekreativni, kulturni i eko/agro turizam.

Na participativan način, 25 sudionika, analizom prednosti, nedostataka, prilika i prijetnji; približilo se temeljima za razvoj vizije Grada Ivanić-Grada kao prepoznatljive turističke destinacije.

Radionicu su vodili Mirna i Tony Karzen, vlasnici tvtke Karzen i Karzen, s kojom je Grad potpisao Ugovor o izradi, za Grad, ovog važnog strateškog dokumenta.

Planiraju se održati još 3 radionice, po izradi Strategije, a prije usvajanja, sadržaj će biti prezentiran javnosti, kako bi građani bili u mogućnosti dati prijedloge i komentare.