17.06.2016.

NK Naftaš Ivanić prvi na memorijalnom turniru u Dugom Selu

Proteklog vikenda na gradskom stadionu u Dugom Selu je održan memorijalni turnir u čast poginulom hrvatskom branitelju i bivšem igraču kluba NK Dugo Selo. I ove godine turnir je igran u kategoriji PRSTIĆI (2007 godište i mlađi), a okupio je 12 ekipa raspoređene u tri skupine. Na turniru je viđen lijep i atraktivan nogomet, a u finalnoj utakmici odigran je derbi između NK Dugo Selo I i NK Naftaš Ivanić. Utakmica je završila rezultatom 1:1 te je pobjednik odlučen u raspucavanju kaznenih udaraca gdje je uspješnija bila ekipa Naftaš Ivanića. Na kraju turnira dodijeljene su medalje i pehari za ekipe koje su izborile polufinale i nagrade igračima u sljedećim kategorijama:

-          Najbolji igrač: Vito Petković ( NK Naftaš Ivanić )
-          Najbolji strijelac: Karlo Kaladić ( NK Naftaš Ivanić )
-          Najbolji golman: Niko Dragičević (NK Dugo Selo )

Konačni poredak ekipa :
1. NK Naftaš Ivanić
2. NK Dugo Selo I
3. NK Rugvica
4. NK Libertas

Za ekipu Naftaša igrali su: Luka Krznarić, Noa Ladić, Fran Vuković, Hrvoje Pastuović, Niko Škrinjar, Jan Abramović, Filip Tadić, Josip Tadić, Filip Ždero, Karlo Kaladić, Vito Petković i Roko Oković. Trener: Alen Maras