17.05.2016.

Obnavljanje statusa Eko škole u Dječjem vrtiću

Na svečanosti obnavljanja statusa zaslužnim Eko školama te podjeli Zelenih zastava 13. svibnja 2016. u Zagrebu Dječji vrtić Ivanić Grad dobio je nakon deset godina članstva u međunarodnoj obitelji Eko škola zlatni status Eko škole.

Ovo priznanje vrlo je značajno jer je Dječji vrtić Ivanić Grad 1. vrtić u Hrvatskoj koji je dobio status Eko škole koji je do tada bio rezerviran samo za škole, a danas je jedini vrtić u Hrvatskoj sa zlatnim statusom.

Svečanosti su nazočili eko timovi iz cijele Hrvatske, a Dječji vrtić Ivanić Grad predstavljali su: ravnateljica Marina Čalušić, eko koordinator Ana Marija Pavlić, direktorica komunalnog poduzeća Ivakop Sanja Radošević  koje je ujedno i kum Eko škole te odgojiteljica Nevenka Padro.