08.10.2016.

Čestitka gradonačelnika povodom Dana neovisnosti

Poštovane građanke i građani Ivanić-Grada,

Čestitam vam Dan neovisnosti! Dan snažne odluke kojom smo točno prije četvrt stoljeća, saborskom sjednicom, jasno odredili kako vidimo budućnost Republike Hrvatske. Danas i dalje trebamo donositi jasne i čvrste odluke s kojima možemo oplemeniti duh neovisnosti Lijepe naše kroz sve sfere našeg društva.

Iznimno je bitno da zajedničkim djelovanjem osnažimo neovisnost naše mlade države kroz postojan gospodarski rast, te da uvećamo našu zastupljenost na konkurentnom svjetskom tržištu. Ovime ćemo i našim mladim naraštajima jasno poručiti da brinemo o njihovoj budućnosti jer su oni nasljednici i budući nosioci vrijednosti naše države.

Posebno vas pozivam da uoči konstituirajuće sjednice 9. saziva Hrvatskog sabora podržimo naše zastupnike, kao i buduće predstavnike Vlade, da donose dugoročno prosperitetne odluke koje će poduprijeti  novu snagu neovisnosti koja nam je prijeko potrebna. Pritom, koristite snagu vašeg glasa i argumentiranog stava, te budite i dalje snažan korektiv izabranim zastupnicima i predstavnicima Vlade.

Javor Bojan Leš

Vaš Gradonačelnik