15.09.2016.

14. biciklijada „Turističkim putovima-biciklom do zdravlja“

Biciklistički klub  „Ivanić“ iz Ivanić-Grada u suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa Ivanić-Grad organiziraju, pod pokroviteljstvom Grada Ivanić-Grada

14 biciklijadu „Turističkim putovima-biciklom do zdravlja“

25.09.2016.

PROPOZICIJE:

START I CILJ:

Prijave za sudjelovanje: 09.30h-10.00h(Trg Vladimira Nazora, Ivanić-Grad)

10.00 h start biciklijde

1.etapa( 8 km): Ivanić-Grad -Caginec - Sobočani

- odmor  i osvježenje u kleti obitelji Puriš, 30 minuta

11.15h Polazak iz Sobočana

2.etapa( 10 km ): Sobočani-Bešlinec-Kloštar-Ivanić- Ivanić-Grad-Trg Vladimira Nazora

12.00h Cilj

Podjela nagrada za sudionike koji se prijave i prevezu ukupnu dužinu staze biciklijade

-službeni završetak biciklijade: oko 12.30h

DUŽINA STAZE BICIKLIJADE: 18 km

STAZA BICIKLIJADE:

START: Ivanić-Grad-Trg Vladimira Nazora(ispred bivše Gradske kavane)-Majdekova ulica-65.bataljuna-Caginec –ul. Pavla Jelića-(Sobočani)-Graničarska- (Bešlinec)-Vinogradska- (Kloštar-Ivanić-centar) –Ul. Stjepana Radića- Vulinčeva –Savska ulica-Trg Vladimira Nazora-cilj(Ivanić-Grad)

PRIJAVE: od 15.09.  do 25.09.2016.:

BK Ivanić 098 900-2902, [email protected]

Gradsko društvo Crvenog križa Ivanić-Grad 01/2883-001, [email protected]

Prijave se primaju i na dan starta biciklijade 25.09.2016. od 09.30, na mjestu starta.

Na biciklijadi mogu sudjelovati osobe koje su se uredno i na vrijeme prijavile za sudjelovanje.

Sudjelovanje na biciklijadi je dobrovoljno i svi prijavljeni sudionici voze na vlastitu odgovornost.

Svi sudionici biciklijade dužni su se strogo pridržavati svih prometnih propisa, voziti isključivo desnom stranom ceste i strogo se pridržavati svih uputa policije i organizatora biciklijade.

Za sve osobe mlađe od 16 godina nošenje zaštitne kacige tokom cijelog trajanja  biciklijade je obvezno te bez iste neće moći startati i sudjelovati na biciklijadi. Nošenje kacige se preporučuje i ostalim sudionicima biciklijade.

Djeca s navršenih 9 godina, a koja nemaju navršenih 14 godina mogu na biciklijadi sudjelovati samo u pratnji osobe koja je navršila 16 godina.

Djeca mlađa od devet godina mogu sudjelovati na biciklijadi jedino uz prisustvo roditelja.

Nagrade:

Gradsko društvo Crvenog križa nagrađuje :

3 najmlađe sudionice

3 najmlađa  sudionika

3 najstarije sudionice

3 najstarija sudionika

1 sudionika/cu s najstarijim biciklom

1 obitelji s najviše članova-sudionika biciklijade (koji prevezu cijelu stazu biciklijade)

• Najmlađi sudionik i sudionica:

1. nagrada --- poklon bon GT GOLNER

2. nagrada --- poklon bon GT GOLNER

3. nagrada --- poklon bon GT GOLNER