05.04.2017.

Natječaj za radno mjesto upravitelja/ice zadruge

‐ stalni radni odnos

Novoosnovana Zadruga CRNA KAP za poljoprivrednu proizvodnju, preradu i trgovinu iz Ivanić-Grada, Prk hrvatskih branitelja 1, u procesu je započinjanja radom, te izradi petogodišnjeg poslovnog plana i ostvarivanja statusa proizvođačke organizacije.

Zbog toga tražimo upravitelja/icu koji/a je voljan/a uhvatiti se u koštac s novim poslovima, kojem/kojoj će ostvarivanje ovog projekta biti osobni izazov i dokaz osobne sposobnosti i stručnosti.

OPIS POSLA:

  • (su)osmišljavanje strategije razvoja zadruge i provedba operativnih planova
  • planiranje i praćenje financijskog poslovanja zadruge; izrada financijskih planova i financijskih izvješća
  • prikupljanje sredstava, pisanje projektnih i poslovnih prijedloga, apliciranje na odgovarajuće natječaje
  • koordiniranje i izrada poslovnog plana zadruge
  • izrada dokumentacije za ostvarivanje statusa proizvođačke organizacije u Ministarstvu poljoprivrede
  • razvoj tržišta
  • korespodencija s potencijalnim kupcima i vođenje pregovora s istim
  • komunikacija s dobavljačima (nabava repromaterijala)
  • organizacija marketinga i promidžba
  • praćenje važećih propisa i izvještavanje o promjenama zakonske regulative
  • organizacija procesa proizvodnje
  • reguliranje odnosa sa zadrugarima
  • praćenje natječaja i prijava na iste,
  • izrada financijskih planova i financijskih izvješća
  • odnosi s javnošću (planiranja i provedba javnih kampanja te organizacija javnih događanja)
  • redovita komunikacija sa suradnicima, partnerima i klijentima
  • i drugi poslovi vezani uz poslovanje zadruge i proizvođačke organizacije.

UVJETI:

  • stručna sprema: VŠS/VSS agronomskog, ekonomskog, prehrambeno tehnološkog ili biotehnološkog smjera, najmanje 3 godine iskustva na upravljačkim pozicijama ili 5 godina radnog iskustva
  • ili osoba navedenih akademskih profila sa završenim stručnim osposobljavanjem kojem/kojoj će ostvarivanje ovog projekta biti osobni izazov i dokaz osobne sposobnosti i stručnosti što će dokazati motivacijskim pismom
  • ili diplomant/ica u navedenim smjerovima kojem/kojoj će ostvarivanje ovog projekta biti osobni izazov i dokaz osobne sposobnosti i stručnosti što će dokazati motivacijskim pismom
  • najmanje 1 godina iskustva u vođenju i implementaciji projekata
  • napredna IT pismenost
  • izvrsno poznavanje engleskog ili njemačkog jezika i visoka razina pismenosti
  • vozačka dozvola B kategorije, aktivan/a vozač/ica
  • izražene organizacijske (vještine upravljanja vremenom, aktivnostima i ljudskim resursima) te komunikacijske i prezentacijske vještine
  • visoki stupanj odgovornosti i samostalnosti u radu
  • sposobnost identificiranja, formuliranja i realizacije ideja i inicijativa
  • izrazita sposobnost rada u timu, razvijene vještine umrežavanja
  • komunikativnost i otvorenost
  • proaktivan pristup rješavanju izazova
  • kreativnost, ambicioznost

PREDNOSTI:

  • iskustvo na upravljačkim pozicijama
  • iskustva u vođenju i implementaciji projekata
  • osobni izazov i dokaz osobne sposobnosti i stručnosti što će dokazati motivacijskim pismom i u individualnom razgovoru

NUDIMO:

  • ugovor na neodređeno vrijeme (s probnim rokom od 3 mjeseca)
  • stimulativna primanja
  • timski rad u kreativnoj radnoj atmosferi
  • mogućnost usavršavanja

NAČIN PRIJAVE I POTREBNA DOKUMENTACIJA: Za prijavu na natječaj potrebno je priložiti životopis, preporuku (ako postoji), fotokopiju dokaza o stručnoj spremi i motivacijsko pismo koje je obavezno za sve kandidate.

Rok za podnošenje prijave isključivo elektronskim putem je 30.04..2017.

Prijave se šalju na e-­mail adresu: [email protected] s naznakom “Za natječaj – radno mjesto upravitelja/ice“. O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim elektronskim putem.

Nepotpune, nepravilne i nepravodobne prijave se neće razmatrati.

S kandidatima će se objaviti i usmeni razgovor. O terminu razgovora biti će pisano obaviješteni.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni pisanim putem.

Odabrani kandidat obavezno će morati priložiti u izvorniku ili ovjerenoj preslici sljedeće dokumente;

- dokaz o stručnoj spremi,
- dokaz o radnom ili vježbeničkom stažu,
- domovnicu,
- potvrdu o nekažnjavanju ne stariju od tri mjeseca za kaznena djela iz područja gospodarskog poslovanja