21.12.2017.

OBAVIJEST o produljenju radnog vremena ugostiteljskim objektima uoči Nove godine 2018.

ODLUKA o produljenju radnog vremena

ugostiteljskim objektima uoči Nove godine 2018.

I.

Gradonačelnik Grada Ivanić-Grada odobrava produljeno radno vrijeme ugostiteljskim objektima uoči Nove godine 2018., i to za sljedeće dane:

1.)  29. prosinca 2017. godine na 30. prosinca 2017. godine odobrava se produljenje radnog vremena do 02,00 sata;

2.)  30. prosinca 2017. godine na 31. prosinca 2017. godine odobrava se produljenje radnog vremena do 02,00 sata.

II.

Svi ugostitelji koji namjeravaju raditi u produljenom radnom vremenu, dužni su Gradu Ivanić-Gradu podnijeti zahtjev koji se nalazi na web stranici Grada Ivanić-Grada (www.ivanic-grad.hr) uz obvezno podnošenje potvrde Porezne uprave, Ispostave Ivanić-Grad da nemaju dugovanja s osnove lokalnih poreza te potvrde nadležnog upravnog odjela Grada Ivanić-Grada da ne postoje druga nepodmirena dugovanja prema Gradu.

III.

Ova Odluka stupa na snagu danom donošenja, a objavit će se u Službenom glasniku Grada Ivanić-Grada.

Gradonačelnik:

Javor Bojan Leš, dr.vet.med.