12.02.2017.

Ove subote u Sportskoj dvorani Žeravinec održan je 29. Međunarodni karate kup Mladosti u organizaciji karate kluba Mladost Ivanić- Grad i hrvatskog karate saveza. Tradicionalni Kup Mladosti je jedno od najstarijih karate natjecanja u našoj zemlji.

Turnir je svečano otvorio gradonačelnik Ivanić- Grada Javor Bojan Leš koji je svim borcima zaželio sreću i puno uspjeha, nakon čega je puna dvorana mogla vidjeti nastup najmlađih- karate vrtića Mladosti, djece od 4 do 6 godina.Turnir je započeo natjecanjem u katama, a zatvoren je finalnim borbama oko 19 sati.

Nastupalo se u ukupno 60 kategorija u katama i borbama podijeljenih po težinama i dobnim skupinama.
Karate klub Mladost je kao domaćin završio kao najuspješniji klub turnira i to s 5 zlata, 8 srebra i 14 brončanih medalja.

Evo i osvajača medalja:
U katama prva mjesta i zlatne medalje su osvojili Matej Suhina i Luka Tišljer
Drugo mjesto i srebrne medalje osvojili su :Luka Kuhar i Lea Pezić
Dok su treća mjesta i brončane medalje osvojili: Patrik Presečan,Natali Golubić,Leonard Golubić,Paola Njegovec,Lia Leona Ribić i Luka Ljubičić
U borbama treća mjesta i brončane medalje osvojili su:
Franko Valentić,Hana Pokas,Luka Ljubičić,Mia Zetica,Ozana Vujević, Antonio Mijacek,Domagoj Draženović, Matea Brković
Druga mjesta i srebrne medalje osvojili su:Domagoj Jagar,Barbara Draženović,David Kovačić,Jakov Džolan,Antun Vujević i Nelly Džanić.
Dok su prva mjesta i zlatne medalje osvojili : Paula Njegovec,Valentino Ivanić i Jakov Rukavina.