09.06.2017.

Poziv za kandidiranje u Ekološko edukativnoj akciji “Volim Ivanić 2017.“

Turistička zajednica Grada Ivanić-Grada i ove godine bira najljepše uređene cvjetne okoliše na području Ivanić-Grada u okviru akcije “VOLIM IVANIĆ – CVJETNI OTOK IVANIĆ”, izbor najljepše uređenih okoliša izvršit će se NA OSNOVI VAŠIH PRIJEDLOGA po kategorijama:

1. NAJLJEPŠE UREĐENI OKOLIŠ:

A) privatne kuće i stambene zgrade
B) poduzeća, ugostiteljski objekti, javne ustanove
C) tradicijske kuće

2. NAJLJEPŠI BALKON

Kriteriji za izbor uređenosti okućnica su:
1. Koncepcija vrtnog rješenja – kreativnost i originalnost /max 5 bodova/
2. Zastupljenost pojedinih vrsta ukrasnog bilja i skladan međusobni odnos /max 5 bodova/
3. Stručno tehnički principi – izgradnja vrtno tehničkih elemenata: staze, kamenjari, zidovi, sjenice, ograde… /max 5 bodova/

Molimo predsjednike Mjesnih odbora da kandidiraju jedan najljepše uređen okoliš po kategorijama na području svog Mjesnog odbora.

U okviru iste akcije pod temom “ČOVJEK KLJUČ USPJEHA” TZ Grada Ivanić-Grada provodi izbor za:

1. NAJBOLJEG KONOBARA u

A) restoranu
B) caffe baru i ostalim ugostiteljskim objektima na području Ivanić-Grada..

2. NAJBOLJEG KUHARA

Molimo Vas da prijedloge pošaljete najkasnije do 1. srpnja 2017. godine.
U prijavi obavezno navedite: ime i prezime, adresu, kategoriju, telefon i kratko obrazloženje za one koje predlažete.
Prijavu poslati na adresu ili ubaciti u sandučić TZ Ivanić-Grada pored vrata Turističkog ureda: Turistička zajednica Grada Ivanić-Grada, Moslavačka 11, Ivanić-Grad 10310 ili na e-mail: [email protected] .