06.03.2017.

4. Večer uz pjesmu - Kud-a „Đuro Kundek“

U subotu 25.veljače, održana je manifestacija 4. „Večer uz pjesmu“ u Društvenom domu Caginec.

Manifestacija se održava 4. godinu sa pjesmama ljubavne tematike gdje su svi građani koji su željeli provesti subotnju večer uz dobru glazbu i mali domjenak nakon koncerta kojeg pripreme vrijedne ruke članica Kud-a „Đuro Kundek“, bili su ugodno iznenađeni gostima i njihovim nastupom.

Na manifestaciji je osim domaćina nastupio i Mješoviti župni zbor iz Sopota, VIS "Pelister" iz Ivanić-Grada i Vokalni ansambl Prvi komin Snježanin.

Sve prisutne pozdravila je zamjenica predsjednika Gradskog vijeća Gordana Kanić, koja je izrazila veliko zadovoljstvo što je član takve skromne, marljive i posebne “male obitelji”.