14.03.2017.

5. Međunarodni rukometni memorijalni turnir Antonio Matijević

U nedjelju u Sportskoj dvorani Žeravinec održan je 5. po redu Međunarodni rukometni memorijalni turnir Antonio Matijević- djeca prijatelji.

Muški rukometni klub Ivanić organizira ovaj turnir u znak sjećanja na mladog sportaša Antonia Matijevića u cilju razvoja rukometnog sporta i popularizacije rukometa.

I ove godine nastupilo je 360 djece iz četiri zemlje podijeljenih na dječake 2007. i 2008. godište.

U kategoriji 2007. godište, najbolja je bila ekipa Kozare Mlijekoprodukta koja je u finalu svladala Valpovku boljim izvođenjem penala.

Kod 2008. godišta prvo mjesto osvojila je momčad Jamnice iz Pisarovine pobijedivši Kozaru 9:8.

Posebni gosti turnira bili su rukometni reprezentativci Domagoj Pavlović i Stipe Mandalinić, a zajednički su ga otvorili gradonačelnik Javor Bojan Leš, tajnik Gradske zajednice športskih udruga Igor Mužina i roditelji Antonia Matijevića.