24.03.2017.

Javni poziv ugostiteljima za Festival poduzetništva, obrta i IPG-a

Povodom održavanja Festivala poduzetništva, obrta i OPG-a u subotu 8. travnja 2017.  na Trgu Vladimira Nazora u Ivanić-Gradu  2017.godine,  Grad Ivanić-Grad objavljuje Javni poziv za iskazivanje interesa svim zakonski usklađenim subjektima za obavljanje ugostiteljskih usluga pića i hrane prilikom održavanja ove  manifestacije.

Festival poduzetništva se održava u subotu 8. travnja  2017. od 9,00 do 18,00 sati, a  u večernjim satima je koncert  Begina u 20 sati i Ivana Zaka u 21,00 sat.

Javni poziv traje od 23. do 31. ožujka 2017.

Svi zainteresirani  za zakup javne površine (prema Odluci Grada Ivanić-Grada) mogu  svoj zahtjev predati u pismenom obliku na urudžbenom Grad Ivanić-Grad (radnim danom  8-15,30 sati)  ili komunalnom redaru  Tomislavu Abramoviću, kontakt mail je [email protected]

Organizator manifestacije zadržava pravo posebnih zahtjeva u cilju prilagođavanja programu i sadržaju manifestacije.

PREUZMITE DOKUMENTE: