02.05.2017.

Raspisan natječaj vrijedan 3,2 milijuna kuna za dodjelu bespovratnih potpora za poticanje poduzetništva

Prijaviti se mogu mikro i mali subjekti malog gospodarstva, a za pojedine mjere i srednji subjekti malog gospodarstva koji su registrirani isključivo kao obrti, a  koji imaju sjedište na području Zagrebačke županije te prijavljuju projekt koji se realizira na području Zagrebačke županije.

Subvencije će se dodjeljivati za početak poslovanja poduzetnika i za žene poduzetnice, dok će se kapitalne pomoći dodjeljivati za povećanje konkurentnosti za proizvodne i za neproizvodne djelatnosti. Maksimalni iznosi bespovratnih potpora, ovisno o mjeri za koju se korisnik prijavljuje, kreću se od 15.000 kn do 100.000 kn.

Prijave na natječaj mogu se slati najkasnije do 29. svibnja 2017. godine.

Upute za prijavitelje i obrasci za prijavu dostupni su OVDJE.

Ukoliko ste zainteresirani za prijavu projekta na predmetni javni poziv slobodno nam se obratite.

Kontakt: