20.11.2017.

Bučijadi u Ivanić-Gradu dodijeljena nagrada Simply the Best

U četvrtak, 16. studenoga 2017.  na  svečanosti dodjele godišnjih nagrada Simple the Best koja  se održavala  u okviru 19. poslovno turističke burze PUT u hotelu Park u Splitu  nagradu za našu najveću manifestaciju Bučijadu primila je direktorica TZG Ivanić-Grada Ankica Bešter.

Bučijada u Ivanić- Gradu  dobitnik je nacionalne godišnje nagrade Simply the Best u kategoriji Manifestacije utemeljene na tradiciji i lokalnim običajima. Ovu nagradu za  kvalitetu turističke ponude, kreativnost i inovativnost u  razvoju turističkih proizvoda tijekom jednogodišnjeg razdoblja tradicionalno dodjeljuju UHPA - Udruga hrvatskih putničkih agencija i turistički časopis Way to Croatia.

Bučijada u Ivanić-Gradu

za kvalitetu i kreativnost manifestacije koja njeguje tradiciju lokalnih običaja, a svojom privlačnošću daje značajan doprinos obogaćivanju ukupne turističke ponude središnje Hrvatske.