26.04.2018.

Dječji vrtić Ivanić-Grad obilježio Projektni dan Eko škole

Dječji vrtić Ivanić Grad i ove je godine povodom Dana planete Zemlje obilježio Projektni dan Eko škole.

Jučer u 10 sati je u objektu Livada na Žeravincu bio organiziran kviz znanja i razne natjecateljske igre među djecom skupina Vrapčići, Dabrići i engleske skupine Bumblebees. Tema projektnog dana i kviza je bila recikliranje i odvajanje otpada, u kojem su sva djeca pokazala zavidno znanje, a kasnije su se okušala i u eko natjecateljskim igrama.

Događanju su, između ostalih, nazočili i zamjenik gradonačelnika Tomislav Cuvaj, predsjednica Turističke zajednice Ankica Bešter i predstavnica Ivakopa Gordana Tovernić. Budući da je Grad Ivanić Grad osnivač vrtića, a komunalno društvo Ivakop njihov kum, obilježavanje projektnog dana samo je jedan od primjera njihove dugogodišnje suradnje i poticanja djece na ekološko osvješćivanje i djelovanje.

Izvor: ORI
Foto: Zdenko Vanjek