11.06.2018.

POZIV na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti za prijam u službu na neodređeno vrijeme - Voditelj Odsjeka za poljoprivredu u Upravnom odjelu za financije, gospodarstvo, komunalne djelatnosti i prostorno planiranje

Na temelju članka 20. i 22. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (Narodne novine, broj 86/08, 61/11 i 04/18), Povjerenstvo za provedbu Javnog natječaja za prijam u službu na neodređeno vrijeme na radno mjesto: 2.4.1. Voditelj Odsjeka za poljoprivredu, objavljenog u Narodnim novinama, broj 45/18 od 16. svibnja 2018. godine, oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, web stranici Grada Ivanić-Grada i oglasnoj ploči Grada Ivanić-Grada, objavljuje

POZIV

na prethodnu provjeru znanja i sposobnosti za prijam u službu na neodređeno
vrijeme - Voditelj Odsjeka za poljoprivredu u Upravnom odjelu za financije,
gospodarstvo, komunalne djelatnosti i prostorno planiranje

1.  Povjerenstvo je utvrdilo listu kandidata prijavljenih na Javni natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete propisane natječajem za radno mjesto:

2.4.1. Voditelj Odsjeka za poljoprivredu kako slijedi:

1. TOMISLAV BARAČI
  2. ANDREA JAKŠIĆ
  3. KRUNOSLAV KOVAČIĆ
  4. MARKO LIST
  5. INES PAVELIĆ
  6. ANA SALOPEK
  7. ANITA SUŠAC

Prethodno navedeni kandidati pozivaju se na pisano testiranje i intervju,

Pisano testiranje održat će se dana 18. lipnja 2018. godine (ponedjeljak) u 9:00 sati u prostorijama Gradske uprave (I. kat), Park hrvatskih branitelja 1, Ivanić-Grad. Prilikom dolaska potrebno je javiti se na portu.

2. Kandidati koji pristupe testiranju obvezni su predočiti identifikacijsku ispravu.

3. Pisano testiranje će trajati 45 minuta.

4. Smatra se daje kandidat koji ne pristupi pisanom testiranju povukao prijavu na natječaj.

5. Za svaki dio provjere (pisano testiranje i intervju) kandidatima se dodjeljuje određeni broj bodova od 1 do 10.

Intervju se provodi samo s kandidatima koji su ostvarili najmanje 50% ukupnog broja bodova na pisanom testiranju i to isti dan od 10:00 sati.

6. Pravni izvori za pripremanje kandidata za pisano testiranje su sljedeći:

a)     Zakon o poljoprivrednom zemljištu (Narodne novine, broj 20/18)

b)     Zakon o općem upravnom postupku (Narodne novine, broj 47/09)

c)     Statut Grada Ivanić-Grada (Službeni glasnik Grada Ivanić-Grada, broj 02/14, 01/18, 02/18 - pročišćeni tekst)

PREDSJEDNIK POVJERENSTVA

Milivoj Maršić, dipl. oec.

PREUZMITE DOKUMENTE: