23.03.2018.

Početak radova na obnovi mosta u Ulici kralja Tomislava

Danas su započeli radovi na obnovi pomosta na mostu u Ulici kralja Tomislava zbog čega će biti postavljena i privremena prometna regulacija za vrijeme izvođenja građevinskih radova u periodu od 20.3. do 1.5.2018. godine.

Izvođač radova je poduzeće Kapitel d.o.o., dok ukupna vrijednost radova iznosi 632.000,00 kuna. Sredstava su osigurana iz proračuna Grada Ivanić-Grad, a projekt je prijavljen i na sufinanciranje od strane Ministarstva graditeljstva i prostornog uređenja - Javni poziv za sufinanciranje projekata gradova i općina za poticanje razvoja komunalnog gospodarstva i ujednačavanje komunalnog standarda u 2018. godini, za koje još čekamo rezultate natječaja.

Molimo građane za razumijevanje prilikom privremene regulacije prometa. Predviđeni završetak radova je 1.5.2018., ukoliko vremenski uvjeti ne budu stvarali poteškoće.

Kako će most uskoro izgledati, možete pogledati u priloženoj galeriji.