08.05.2018.

Poziv za prijavu na Foto safari i trekking šumom Marča

Pozivamo sve ljubitelje prirode i fotografije na uzbudljivo i edukativno druženje u okrilju šume Marča u subotu 19. svibnja 2018. u Ivanić-Grad!

Polazak je u 12.30 sati ispred Centra za posjetitelje  s malog trga uz tržnicu Maznica u centru Ivanić-Grada.

Ako dolazite vlakom u Ivanić-Grad na naša događanja SUBOTOM U IVANIĆ! možete ostvarite popust od 40% pri kupnji karte s time da naglasite svrhu putovanja dolazak na naša događanja subotom. U Centru za posjetitelje morate ovjeriti  kartu žigom, kako bi ostvarili popust na kartu, a uz put ćete dobiti poklon vrećicu i razgledati sajam OPG-a i ostale sadržaje na malom trgu.

Vatrogasnim vozilima prevest ćemo Vas do planinarske kuće u Graberskom brdu, odakle  u 13.00 sati kreće Foto safari i trekking šumom Marča.

Vodiči  Društva prijatelja prirode provest će Vas stazom od 11 km, što je  3 sata laganog hoda  kroz šumu Marča, (Grabersko brdo, jezero Sudarice, Grabersko brdo)  a usput ćete moći  koristiti svoj fotoaparat i uživati  blagodatima šume Marča.

Povratak u Ivanić-Grad predviđen je u 19.00 sati.

Kotizacija u visini 50.00 kn podrazumijeva prijevoz od Centra za posjetitelje do planinarske kuće u Graberskom brdu  i natrag u Ivanić-Grad, vođenje i ručak.

Vozni red vlakova možete vidjeti na  https://prodaja.hzpp.hr/

Izdvajamo za Vas poželjne vlakove iz smjera Zagreb-Ivanić-Grad/7.40 , 9.54, 11.06 sati/ i i iz smjera Ivanić-Grad-Zagreb/17.36, 19.54, 20.30 sati/

PRIJAVE za sudjelovanje su do 17. svibnja 2018. na mail:[email protected]. Info: Damir Škender 091 4975 404

Organizator Foto safarija i trekkinga (šetnje) šumom Marča je Planinarsko društvo DRUŠTVA PRIJATELJA PRIRODE/DPP uz podršku  Grada i TZG Ivanić-Grada.