15.05.2018.

Pozivamo vas na edukativno predavanje „Okućnica po Vašoj mjeri

Pozivamo sve zainteresirane na edukativno predavanje o oblikovanju privatnih okućnica „Okućnica po Vašoj mjeri – od dizajna do izbora biljnog materijala“ u utorak 15. svibnja 2018. s 19 sati u maloj dvorani POU.

Nakon osam godina sudjelovanja u Ekološko-edukativnoj akciji -Volim Ivanić članovi komisije za ocjenjivanje privatnih okućnica, Krtak Srna, mag.ing.prosp.arch. i Bublić Zlatko, dip.ing.šum. odlučili su nagraditi i inspirirati svoje sugrađane i sve zainteresirane s edukativnim predavanjem o oblikovanju privatnih okućnica.

Doznajte koji su sve sastavni elementi okućnice, kako ih se u prostoru može rasporediti, na što paziti i naravno koje biljne vrste izabrati!
Dođite, poslušajte, zapišite i preuredite svoju okućnicu već sutra (ili bar napravite plan)!

Veselimo se Vašem dolasku!

Predavači:
Krtak Srna, mag.ing.prosp.arch.