06.10.2018.

[VIDEO] Otvorena novouređena gradska kuglana u Ivanić-Gradu

Jučer je u Sportskom parku Zelenjak službeno otvorena novouređena gradska kuglana u Ivanić-Gradu. Nova kuglana je postavljena u suradnji sa Gradom Zaprešićem, a prve čunjeve srušili su gradonačelnik Grada Ivanić-Grada Javor Bojan Leš i gradonačelnik Zaprešića Željko Turk.

Zaprešić je u svrhu održavanja Svjetskog kupa sagradio novu, modernu kuglanu, a kompletni troškovi kuglane u Ivanić- Gradu, sa preseljenjem staza, mehanike i obnove prostora za gledatelje, sustava grijanja i novog televizora potrebnog za natjecanja iznosili su oko 300.000 kuna.

Prisutne su pozdravili i tajnik Gradske zajednice športskih udruga Igor Mužina i Zdravko Serdar, predsjednik Kuglačkog kluba Zanatlija čiji su članovi isprobali nove četiri staze.

Tekst: Obiteljski radio Ivanić
Foto: Zoran Ožetski