09.04.2019.

OBAVIJEST

Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja za prijam službenika u službu u Upravni odjel za financije, gospodarstvo, komunalne djelatnosti i prostorno planiranje na radno mjesto: 2.2. viši stručni suradnik za projekte i fondove Europske unije u sastavu:

1. Milivoj Maršić, predsjednik
  2. Tamara Mandić, članica i
  3. Marina Šiprak, članica

dana 08.03.2019. godine utvrdilo je Izvješće o provedenom postupku i prijedlog za izbor kandidata povodom javnog natječaja za prijam službenika u službu u Upravni odjel za financije, gospodarstvo, komunalne djelatnosti i prostorno planiranje na radno mjesto: 2.2. viši stručni suradnik za projekte i fondove Europske unije, objavljenom u Narodnim novinama broj 15/2019 od 13.02.2019. godine.

Temeljem navedenog Izvješća, na radno mjesto višeg stručnog suradnika za projekte i fondove Europske unije u Upravnom odjelu za financije, gospodarstvo, komunalne djelatnosti i prostorno planiranje Grada Ivanić-Grada primljen je Martin Madaras, magistar politologije.