30.04.2019.

Plesna udruga MAGI na 6. državnom prvenstvu Hrvatskog udruženja mažoret timova

Proteklog vikenda 27. i 28. travnja održano je 6.državno prvenstvo HUMT-a u Pregradi. Na državnom prvenstvu prisustvovalo je 15 timova iz cijele Hrvatske i to redom Belečke mažoretkinje - Belec, Plesna udruga Ritmokracija - Brdovec, DND Budinščina, Mažoretkinje grada Crikvenice, Mažoretkinje Dubrovčan – Veliko Trgovišće, Plesna udruga MAGI - Graberje Ivanićko, Plesna udruga Dijamant – Sisak, StarDance - Sisak, Triljske mažoretkinje, Halubajke – Viškovo, Vodiške mažoretkinje – Vodice, Plesni klub Barbara – Zagreb, Plesni studio Tena – Zagreb i Mažoretkinje grada Sveti Ivan Zelina.

Ivanić-Grad i Graberje Ivanićko predstavljale su mažoretkinje plesne udruge MAGI koje su na državno prvenstvo izašle su u 14 kategorija i ostvarile jako dobre rezultate u velikoj konkurenciji.
U kategorijama :

• solo pom pon juniori Lorena Bokun osvojila je 1. mjesto
  • solo pom pon juniori Barbara Mustač osvojila je 5. mjesto
  • duo pom pon juniori Lorena Bokun-Katja Krištić 3. mjesto
  • trio pom pon juniori Aria Ašprijan-Petra Kukovačec-Lara Mikulić 8. mjesto
  • velika formacija pom pon juniori 2. mjesto
  • velika formacija štap kadeti moderni stil 3. mjesto
  • solo štap kadeti Katja Krištić osvojila je 4. mjesto
  • solo štap juniori Lorena Bokun 8. mjesto
  • duo štap juniori Lea Dragosavac-Marta Krsnik 4. mjesto
  • duo štap juniori Lucija Polugan-Nela Trnčić 8. mjesto
  • solo štap seniori Tamara Kolarec 8. mjesto
  • duo štap seniori Tamara Kolarec-Lara Mikulić 6. mjesto
  • velika formacija štap tradicionalni stil juniori 4. mjesto
  • defile štap tradicionalni stil juniori 2. mjesto

Kući su se vratile sretne i zadovoljne sa medaljama ali i s novim iskustvima. Trenerica i voditeljica plesne udruge MAGI Josipa Razum izuzetno je ponosna na svoje mažoretkinje kao i na sve roditelje koji su pokazali da smo svi jedna velika obitelj.
Sada kreću lagano pripreme za iduće natjecanje koje će se održati u rujnu u Ivanić-Gradu ali i za mnoge nastupe koji nas čekaju.
Veliko hvala gradu Ivanić-Gradu koji podržava naš rad i trud!