30.01.2019.

Hit komedija TRAŽI SE NOVI SUPRUG - redatelj Željko Koenigsknecht

Pogledajte novu romantičnu komediju TRAŽI SE NOVI SUPRUG / redatelj: Željko Koenigsknecht prema tekstu Mire Gavrana.

Idealan poklon za Valentinovo!

Velika dvorana POU Ivanić-Grad u četvrtak, 14.02.2019. u 19 sati.

Ulaznice u pretprodaji po 40,50 i 60 kn u POU Ivanić-Grad, Moslavačka 11 i na br. telefona 01/2881 689, 099/224 27 03, (40 kn za grupe veće od 10, umirovljenike, studente i učenike)

O PREDSTAVI:

˝Traži se novi suprug˝ neobični je spoj komedije karaktera i komedije situacije te pruža brojne mogućnosti glumcima za stvaranje atraktivnih likova. Miro Gavran, jedini živući dramatičar u Europi koji ima festival posvećen isključivo njegovim dramama, u ovom djelu s izrazitim simpatijama oslikava prepoznatljive junake naše svakodnevice koji nastoje ostvariti svoje snove i ambicije. Duhoviti dijalozi i dinamičan zaplet bogat brojnim obratima razlog su zbog kojeg je ova komedija odigrana preko 100 puta, u Zagrebu i Hrvatskoj. Isto tako, izvedena je u Slovačkoj, Njemačkoj, Sloveniji, Bugarskoj i drugim zemljama te se svugdje afirmirala kao istinski teatarski hit.

Izvor slike: livingstone.hr