03.09.2019.

Dodatni putnički vlak iz Ivanić-Grada od 2. rujna 2019. u 7:05

Gradonačelnik Grada Ivanić-Grada Javor Bojan Leš održao je sastanak s predstavnicima HŽ Putničkog prijevoza, predsjednikom Uprave  Željkom Ukićem i direktoricom Prodaje i marketinga Snježanom Malinović. Tema sastanka bila je uvođenja dodatnih linija na relacija Ivanić-Grad – Zagreb te još nekoliko aktualnih tema vezanih za podizanje kvalitete putničkog prijevoza s našeg područja.

To je rezultiralo uvođenjem dodatnog putničkog vlaka prema Zagrebu, a koji će od 2. rujna 2019. godine kretati iz Ivanić-Grada u 7.05 sati. S novim voznim redom, a koji stupa na snagu 15. prosinca 2019. godine, planira se uvođenje još dva dodatna vlaka.

Tijekom mjeseca rujna održat će se zajednička press konferencija Hrvatskih željeznica i Grada Ivanić-Grada, a na kojoj će javnost biti upoznata i sa ostalim temama dogovorenim na navedenom sastanku.