02.04.2020.

Dostava uplatnica za komunalnu naknadu i naknadu za uređenje voda

Radi poštivanja zakonskih obveza kao i svake godine Grad Ivanić-Grad će od slijedećeg tjedna početi dostavljati uplatnice za 2020. godinu za komunalnu naknadu i naknadu za uređenje voda.

Zbog novonastale situacije s COVID-19 obavještavamo vas da je gradonačelnik uputio prijedlog Odluke o pomoći građanima i gospodarskim subjektima radi ublažavanja posljedica pandemije uzrokovane korona virusom COVID-19 Gradskom vijeću na usvajanje kojim bi se odobrila odgoda plaćanja komunalne naknade i naknade za uređenje voda svim fizičkim osobama kao i odgoda po dostavljenim opomenama za 3 (tri) mjeseca.

Valuta plaćanja 1. rate koja dospijeva 20.04.2020. godine bila bi 20.07.2020. s mogućnošću odgode za još 3 (tri) mjeseca ako Vlada RH donese odluku o produženju mjera.

Zatezna kamata se neće obračunavati.

Sva davanja prema Gradu Ivanić-Gradu koja dobijete za vrijeme trajanja epidemije korona virusa možete platiti s odgodom što znači da neće biti ovrha.