15.12.2020.

Dječji vrtić Ivanić-Grad u top 10 najljepših u Hrvatskoj

U top 10 najboljih vrtića po izboru žirija Gradonačelnik.hr još su DV Grabrik iz Karlovca, DV Maslačak iz Đurđevca, DV Cvrčak iz Čakovca, DV Opatija iz Opatije, te s istim brojem bodova DV Maslačak iz Belišća i DV Cvrčak iz Malog Lošinja, te DV Zvončić iz Ozlja, DV Ivanić Grad iz Ivanić Grada, te DV Girica iz Cresa

Čestitamo pobjednicima te plasiranima u top 10, ali i svim ostalim vrtićima koji su proteklih dana širili pozitivu na našem Facebooku. Također se još jednom zahvaljujemo svim vrtićima koji su se prijavili, kao i svim njihovim fanovima koji su svojim lajkovima, sherovima i komentarima na Facebooku ovaj izbor učinili jednim od najvećih FB projekata u Hrvatskoj. Već se veselimo novom izboru iduće godine u kojemu ćemo, već sad smo uvjereni, okupiti još veći broj prekrasnih vrtića i pozitivnih priča koje stoje iza svakog od njih.  Posebna zahvala Ministarstvu znanosti i obrazovanja i Agenciji za odgoj i obrazovanje koji su prepoznali vrijednost i važnost projekta kojim se promiču trud i ulaganje u podizanje vrtićkih standarda, veselimo se nastavku suradnje i daljnjem razvijanju projekta u narednim godinama. (Marija Pulić Drljača)