02.04.2021.

[VIDEO] Podjela svježih jaja povodom Uskrsa

Povodom nadolazećeg najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa, Savjet mladih i Grad Ivanić- Grad danas su na Trgu Vladimira Nazora prigodno dijelili svježa jaja građanima. Za podjelu je pribavljeno ukupno 1000 pakovanja po 10 jaja kako bi građani i ove godine održali tradiciju i svoj blagdanski stol ukrasili uskrsnim jajima.
Uz epidemiološke mjere, 10.000 jaja su u manje od sat vremena podijelili gradonačelnik Javor Bojan Leš, njegov zamjenik Tomislav Cuvaj, predsjednik gradskog vijeća Željko Pongrac, gradski vijećnici i predstavnici Savjeta mladih Ivanić- Grad te su pri tom građanima zaželjeli sretan i blagoslovljen Uskrs.
Obilježavanju Uskrsa pridružila se i Fašnička udruga Žaba čiji su članovi prerušeni u uskršnjeg zeca na Malom trgu kod tržnice Maznica dijelili čokoladna jaja najmlađima.