23.08.2021.

21. Memorijal oldtimer rally susret Zdravko Jambrešić

Oldtimer klub Ivanić-Grad organizira tradicionalno već 21 godinu za redom Oldtimer rally u Ivanić-Gradu. Ove godine susret je posvećen Zdravku Jambrešiću koji je bio jedan od osnivača i dugogodišnji predsjednik Oldtimer kluba Ivanić, poznat u cijeloj Hrvatskoj kao jedan od najvrednijih ljubitelja i organizatora aktivnosti restauracija starodobnih vozila te natjecanja u svim kategorijama oldtimera.

Kroz više od dvadeset godina, od osnivačke Skupštine i prvog Oldtimer Rallyja Ivanić-Grad 1999., do posljednjeg, Zdravko Jambrešić je bio jednostavno, sinonim Oldtimer kluba Ivanić.

Program 29.kolovoza 2021.
08,00 – okupljanje, prijava na Trgu V. Nazora, druženje uz kavu i piće, doručak
09,30 – zabavni ispit spretnosti za motocikle na Malom Trgu Maznica
10,45 – polaganje cvijeća na grobu Zdravka Jambrešiće (delegacija OTK)