04.08.2021.

Čestitka gradonačelnika povodom Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

Svim građanima Ivanić-Grada čestitamo Dan pobjede i domovinske zahvalnosti i Dan hrvatskih branitelja.

Sa zahvalnošću i ponosom sjećamo se velebne vojno-redarstvene akcije Oluja, te hrabrosti i požrtvovnosti hrvatskih branitelja.

Njihova hrabrost i žrtva ujedinila su cijeli hrvatski narod, te oplemenila osjećajem ponosa.

Jedinstvenost hrvatskog teritorija, samostalnost, sloboda i mir ostali su trajno u zalog svim budućim hrvatskim generacijama.

Od tih dana ponosa i slave pa sve do danas građani Republike Hrvatske pokazuju zajedništvo i slogu u svim situacijama kada je to potrebno.

Hvala hrvatskim braniteljima, njihovim obiteljima i svim građanima Republike Hrvatske na miru u kojem živimo danas.

Gradonačelnik grada Ivanić-Grada

Javor Bojan Leš