27.08.2021.

Dodijeljena priznanja u akciji „Volim Ivanić 2021.“

Jučer, u četvrtak 26. kolovoza 2021., u 18,00 sati, u maloj dvorani POU dodijeljena su priznanja najuspješnijima po kategorijama na svečanoj završnici akcije „Volim Ivanić“ podakcije „Cvjetni otok Ivanić“.

Priznanja je uručio zamjenik gradonačelnika Tomislav Cuvaj i direktorica ureda TZG Ivanić-Grada Ankica Bešter. Zamjenik gradonačelnika Tomislav Cuvaj se zahvalio svima nagrađenima kao i ostalim građanima koji nisu dobili priznanje, a uređuju svoje okućnice, poslovne i javne prostore i time pridonose ljepoti našeg grada.

Svečanost je uveličana kratkim glazbenim nastupom Jelene Mesarić.

Temeljem pristiglih prijava i fotografija koje su sve bile i objavljene na Facebook stranici TZIG, Stručno povjerenstvo u sastavu: Srna Krtak, mag. ing. prosp. arch. Zlatko Bublić, dipl. ing. šum. i Ankica Bešter, direktorica ureda TZIG, donijelo je Odluku da se na svečanoj završnici priznanja dodijele za najljepše uređeni okoliš po kategorijama:

PRIVATNE KUĆE
1. Obitelj Kantura, Caginec
2. Obitelj Belačić, Ivanić-Grad
3. Obitelj Preglej, Ivanić-Grad

POSLOVNI OBJEKT
MI MARIS d.o.o.

BALKON
Obitelj Okroša

Posebno priznanje dobila je okućnica obitelji KANTURA s najviše “lajkova” na Fb stranici TZ Ivanić-Grada, ukupno 364 lajk-a.