08.06.2021.

SRETAN TI 150. ROĐENDAN, GRADE

Danas slavimo 150.-u obljetnicu od kada je Ivanić-Grad službeno dobio status grada, kada je car Franjo Josip I., 8.lipnja 1871. ukinuo Varaždinsku krajinu.

Ponosni na sve učinjeno u ovih 150 godina, naš Ivanić-Grad stoji ponosno kao kulturni i povijesni centar. Naš grad se razvija, svojom infrastrukturom, kulturnim i turističkim sadržajima, poslovnim djelovanjem i povećanjem broja stanovnika.

Ivanić-Grad je mjesto koje svojom prirodom i poviješću privlači sve više turista i gostiju da uživaju u gastronomskim delicijama našeg Grada.

Svaki dio grada, svaka njegova ulica odgojila je stotine generacija koje su obilježile naš grad i na sve njih možemo biti ponosni.

Grad ćemo razvijati i dalje kroz kulturna, sportska i turistička događanja, podupirati svoje obrtnike i poduzetnike za daljnji gospodarski razvoj, ulagati u obrazovanje mladih za sigurnost i budućnost Grada.

Novim projektima i dalje ćemo razvijati naš Ivanić-Grad, a na dobrobit i ugodno življenje svih njegovih građana.

Svim dragim sugrađankama i sugrađanima čestitamo 150. rođendan našeg Ivanić-Grada.