20.05.2021.

Održana radionica „Poticanje poduzetništva ulaganjem u digitalno oglašavanje putem Google oglašavanja“

Razvojna agencija Grada Ivanić-Grada IGRA održala je online edukaciju s ciljem promicanja poduzetništva ulaganjem u digitalno oglašavanje putem Google oglašavanja. Organizacija radionice sufinancirana je u okviru Operativnog programa Konkurentnost i kohezija, iz Europskog Fonda za regionalni razvoj kroz projekt “Razvoj usluga Razvojne agencije IGRA s ciljem unaprjeđenja informiranja za poduzetnike”.

Radionica je održana dana 20. svibnja 2021. posredstvom digitalne platforme Zoom, a bila je namijenjena poduzetnicama i poduzetnicima s projektnog područja koje obuhvaća istočni dio Zagrebačke županije.

Edukatorica, Monika Hrastić iz poduzeća Living Concept j.d.o.o., u sat i pola vremena trajanja radionice poduzetnicama i poduzetnicima prezentirala je sljedeće teme:

• Uvod u Google alate
  • Kreiranje profila i kampanja
  • Tipovi kampanja
  • Vrste ključnih riječi, strategija i ekstenzija
  • Strateško strukturiranje
  • Korisni linkovi

Razvojna agencija IGRA najavila je nastavak online radionica radi trenutne epidemiološke situacije izazvane virusom COVID-2019.

Sadržaj internetske objave isključiva je odgovornost razvojne agencije IGRA Grada Ivanić-Grada.

„Razvoj usluga Razvojne agencije IGRA s ciljem unaprjeđenja informiranja za poduzetnike”

Sufinancirani Projekti