20.11.2021.

Uz potporu Ivanić-Grada 27. studenog održavamo BESPLATNI trening-seminar samoobrane za žene povodom Međunarodnog dana protiv nasilja nad ženama.

BUDI DIO PRIČE...

Bilo koji oblik nasilja je neprihvatljiv, a dok taj problem najviše pogađa žene, prisutan je u svim dobnim strukturama, bez obzira na socioekonomski status te bez obzira na podrijetlo i obrazovanje. Kako bi doprinijeli prevenciji nasilja, želimo da se sve žene osjećaju snažno, samopouzdano i sigurno, a zbog toga organiziramo besplatni trening-seminar samoobrane za sve žene.

• Prevencija i prepoznavanje: nauči prepoznati konflikt na vrijeme i deeskalirati situaciju.
  • Obrana od najčešćih napada: kada je riječ o fizičkom konfliktu, žene često doživljaju napade iz izrazito bliskih distanci. Nauči neutralizirati situaciju, stvoriti distancu i napraviti odgovarajuću obranu.
  • Snažna i samopouzdana: nauči kako zauzeti samopouzdani stav i preuzeti kontrolu.

Trening - seminar je otvoren za žene

koje žele upoznati Krav Maga sustav i naučiti nešto novo.

Potrebna je prijava preko obrasca na dnu stranice i udobna odjeća za trening, a seminar se održava uz primjenu epidemioloških mjera.

27.studenog, od 10 do 12h.

Savska 6, Ivanić-Grad

dođi i budi snažna, sigurna, lijepa i samopouzdana, baš kakva jesi!

BUDI DIO PRIČE!