26.11.2021.

Poziv za prijavu za najam štanda na Božićnom sajmu i prijavu za najam kućice na Adventu u Ivanić-Gradu 2021.

1. Prijave za najam štanda na Božićnom sajmu u prosincu 2021. u Ivanić-Gradu
Uz događanja koja se organiziraju u prosincu „Advent u Ivaniću“ u pripremi je i organizacija:
a) Božićnog sajma koji će se održati dvije subote 11. 12. i 18.12. 08:00 – 13:00 na malom trgu pored tržnice Maznica ( Trgu V. Nazora) za udruge, ustanove, obrte, ustanove, OPG i ostale zainteresirane koji zadovoljavaju zakonom propisane uvjete. Osigurano je 10 besplatnih štandova za izlagače.
b) Zainteresirani izlagači s prigodnom prodajom mogu izlagati na štandovima i za vrijeme trajanja Adventa u Ivanić-Gradu od 17.12. 2021. do 1.1. 2022. na Trgu V. Nazora od 16,00 do 20,00 sati.
Prednost imaju udruge, ustanove, obrtnici, OPG-i s područja Ivanić-Grada, te prigodni proizvodi koji su vezani za Advent.
Molimo zainteresirane izlagače da ispune i ovjere prijavnicu te ju pošalju najkasnije do 5.12. 2021. na mail: [email protected] ili u poštanski sandučić TZG Ivanić-Grada, Moslavačka 11. Ivanić-Grad
Izlagači svojim potpisom na prijavnici se obavezuju:
– da će biti prisutni na odobrenom štandu ili kućici u prijavljene datume
– da će sve radnje vezano za prodaju svojih proizvoda izvršiti na vlastitu odgovornost, te da ću poštovati Zakon o trgovini i Zakon o fiskalizaciji
– da ću se na štandu za vrijeme trajanja sajma pridržavati važećih epidemioloških mjera (razmak 2m, maska, dezinfekcijsko sredstvo, rukavice)

2. Prijave za najam kućice na Adventu u Ivanić-Gradu

Prijave za najam kućice za ugostitelje za vrijeme trajanja Adventa u Ivaniću na Trgu V. Nazora od 17.12. 2021. do 1.1. 2022. od 16,00 do 22,00 sata na zelenoj površini uz Dječje božićno selo.
Mole se zainteresirani ugostitelji da ispune prijavnicu, navedu i opišu usluge i proizvode s kojima će biti prisutni u kućici. Po isteku prijave, Organizator će pregledati sve pristigle prijave te donijeti Odluku o izboru. Osigurane su dvije besplatne kućice.
Ovjerenu prijavnicu poslati najkasnije do 5.12. 2021. na mail: [email protected], a sve dodatne informacije mogu se dobiti u Turističkoj zajednici Ivanić-Grada, Moslavačka 11, Ivanić-Grad ili na tel. 01 2881 591.

Izlagači svojim potpisom na prijavnici se obavezuju:
– da će biti prisutni na odobrenoj kućici u prijavljene datume
– da ću se za vrijeme trajanja sajma pridržavati važećih epidemioloških mjera (razmak 2m, maska, dezinfekcijsko sredstvo, rukavice)

Na temelju Odluke gradonačelnika Grada Ivanić-Grada Javora Bojana Leša (KLASA: 022-
URBROJ: 238/10-02-01/1-21-1 od 24. studenoga 2021.) za vrijeme održavanja Božićnog sajma i Adventa, korisnik nije dužan plaćati najamninu niti drugu naknadu.
Prijavnica za Bozicni sajam 2021

Prijavnica za najam kucice Advent 2021.