13.04.2022.

​​Ivanić-Grad osigurao pomoć poljoprivrednicima za popunjavanje zahtjeva za poticaj bez odlaska u Grad Zagreb

Sukladno Pravilniku o provedbi programa izravne potpore poljoprivredi i IAKS mjera ruralnog razvoja za 2022. godinu podnositelji  popunjavaju Zahtjev za potporu isključivo elektronički, putem Interneta, koristeći  aplikaciju AGRONET. Tehničku podršku pri popunjavanju Zahtjeva pružaju djelatnici Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju na adresi Ozaljska 10, Zagreb.

Kako bi poljoprivrednicima sa područja  Grada Ivanić-Grada omogućili popunjavanje zahtjeva za poticaj bez odlaska u Grad Zagreb, Grad Ivanić-Grad u suradnji sa Ministarstvom poljoprivrede organizira poljoprivrednim gospodarstvima pružanje tehničke pomoći pri popunjavanju Zahtjeva za poticaj  putem AGRONET aplikacije.

Tehnička pomoć pružat će se utorkom i četvrtkom od 08 – 15 sati u Društvenom domu Posavski Bregi od 19.04.2022. godine pa do isteka roka za podnošenje zahtjeva.