15.04.2022.

Čestitka gradonačelnika povodom blagdana Uskrsa

Drage Ivanićanke i Ivanićani,

povodom najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa, želim uputiti svim mještanima našeg grada poruke optimizma i nade.

Kao što je Krist pobijedio smrt i vratio nadu vjernicima u život, tako i danas ta nada daje nam snage pobijediti sve nedaće koje su događaju oko nas.

Čovjek postane svjestan svoje prolaznosti kad se suoči s problemima poput bolesti, ratova, pandemija, elementarnih nepogoda, ali ipak vjera u ljudima uvijek u svima nama uspije pobuditi zajedništvo i hrabrost te nam dati snagu da iz poteškoća izađemo još jači.

Gradska uprava će se i nadalje, radeći za svoje mještane, nastaviti nositi sa svim izazovima koji stoje pred nama s ciljem- razvoja našeg grada i boljeg životnog standarda svih naših sugrađana.

Stoga, želim Vam da ove Uskrsne blagdane provedete u krugu svojih obitelji, u miru i radosti, te da hrabro idete dalje u životu za svojim ciljevima s nadom u bolje sutra.

Od srca Vam želim Sretan Vam Uskrs u svoje osobno ime i u ime svih djelatnika gradske uprave Grada Ivanić-Grada.

Vaš gradonačelnik

Javor Bojan Leš