07.04.2022.

[VIDEO] NAJAVA turnira za djevojčice "GIRLS TROPHY 2022"

Za najveći ženski turnir "GIRLS TROPHY 2022" u uzrastu djevojčica do 13 godina, premijerno objavljujemo promo-video u kojemu možete vidjeti nogometni kompleks i terene kluba Nk Naftaš Ivanić na kojima će se igrati sve utakmice turnira.
Kao ambasador naših dječjih turnira, podršku GIRLS TROPHY turniru je u promo-videu dao i Ivica Kostelić, osvajač 4 olimpijske medalje i otac 4-ero djece (od kojih su dva dječaka već pravi mali nogometaši, uz još dvije djevojčice koje to uskoro namjeravaju postati).
Iznimno smo ponosni što na ovakav način aktivno promoviramo po cijeloj Hrvatskoj jednu posebnu priču od mladima, sportu, djevojčicama i ženskom nogometu... priču koja će ove godine okupiti sve najbolje ženske klubove na jednom mjestu....
U ime organizatora Euro Trophy Hrvatska, te naših partnera ŠNM NK Naftaš Ivanić i Grad Ivanić-Grad, zahvaljujemo se od svima koji su podržali naš projekt i pozivamo vas da nam se pridružite na ovom velikom sportskom spektaklu u Ivanić Gradu od 27.-29.05.2022.
- detaljne informacije o turniru pogledajte na webu: