07.04.2022.

Završeni radovi na sanaciji odvodnje i plinovodne mreže uz stambene zgrade u Ulici Eduarda Babića i Vukovarskoj ulici

U sklopu radova uz zagradu u Ulici Eduarda Babića saniran je sustav javne odvodnje i priključaka (70 m), saniran je i uređen sustav oborinske odvodnje te je zamijenjena stara plinovodna mreža.

Završetkom sanacije mreže uređena je nova površina kolnika i parkirališta uz stambene zgrade, a vrijednost radovi iznosi 340.000,00 kuna.

Uz susjednu zgradu u Vukovarskoj ulici također je saniran priključni vod i spajanje na sustav javne odvodnje (90 m) u vrijednosti 200.000,00 kuna.

Gradonačelnik Javor Bojan Leš je prilikom obilaska radova, u razgovoru s prisutnim stanarima izrazio pomoć i podršku grada u daljnjem uređenju okoliša oko stambene zgrade.