21.12.2022.

Započeli radovi na zamjeni sportskog poda u dvorani Žeravinec

U sportskoj dvorani Žeravinec započeli su radovi na zamjeni sportskog poda.

Dvorana je do sada imala velikih problema sa konstrukcijom ispod parketa koja je na više mjesta popucala, navedena oštećenja se nisu mogla kvalitetno zamijeniti bez izmjene parketa, čime će po završetku radova dvorana dobiti u potpunosti novi sportski pod.

Dvorana Žeravinec je zatvorena za korištenje od 19.12.2022., a očekivani završetak radova zamjene kompletnog poda (parketa i konstrukcije) je kraj siječnja 2023. godine.

Dvorana Žeravinec na području Ivanić-Grada jedina zadovoljava dimenzije sporta rukometa, pa je ovaj projekt itekako važan za sve sportove i održavanje nastave Osnovne škole.

Ugovorena vrijednost radova iznosi 1.148.125,00 kuna.

Financiranje je podijeljeno 50% iz gradskog proračuna, a 50% iz proračuna Zagrebačke županije koja je ujedno i osnivač škole.