14.01.2022.

SAZIV 5. sjednice Odbora za za izbor i imenovanje

Temeljem članka 50. Statuta Grada Ivanić-Grada (Službeni glasnik Grada Ivanić-Grada, broj 01/21), te članka 22. Poslovnika Gradskog vijeća Grada Ivanić-Grada (Službeni glasnik Grada Ivanić-Grada, broj 02/21), a na osnovu ukazane potrebe

S A Z I V A M

5. SJEDNICU ODBORA ZA IZBOR I IMENOVANJE

koja će se održati dana 17.01.2022. godine (ponedjeljak) s početkom u 16:00sati u prostorijama Gradske uprave Grada Ivanić-Grada, Park hrvatskih branitelja 1, I. kat.

Za sjednicu predlažem sljedeći

Dnevni red

1. Razmatranje i utvrđivanje prijedloga Odluke o izmjeni Odluke o imenovanju Povjerenstva za utvrđivanje Liste prvenstva za kupnju stana prema Programu društveno poticane stanogradnje na području Grada Ivanić-Grada,
  1. Razmatranje i utvrđivanje prijedloga Odluke o izmjeni Odluke o imenovanju Povjerenstva za zakup poljoprivrednog zemljišta u vlasništvu države na području Grada Ivanić-Grada,
  1. Razno.

Mole se članovi Odbora da se sjednici odazovu, a u slučaju spriječenosti svoj nedolazak  opravdaju na broj telefona 2831-360.

Primjena posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja

Sukladno odredbama Odluke o uvođenju posebne sigurnosne mjere obveznog testiranja dužnosnika, državnih službenika i namještenika, službenika i namještenika u javnim službama, službenika i namještenika u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi te zaposlenika trgovačkih društava i ustanova (Narodne novine, broj 121/21), prisustvovanje sjednici Odbora za izbor i imenovanje moguće je isključivo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde ili drugog odgovarajućeg dokaza o cijepljenju ili preboljenju bolesti COVID-19 odnosno testiranju na virus SARS-CoV-2, službenoj osobi Grada Ivanić-Grada.

PREDSJEDNIK ODBORA:

Željko Brezovečki Brzi