15.03.2022.

Poziv na prethodnu provjeru stručnih, radnih i organizacijskih sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta ravnatelja Muzeja Ivanić-Grada

Povjerenstvo za provedbu javnog natječaja za imenovanje ravnatelja javne ustanove Muzej Ivanić-Grada, objavljenog u Narodnim novinama broj 21/2022 od 18. veljače 2022. godine, mrežnim stranicama Muzeja Ivanić-Grada i mrežnim stranicama Grada Ivanić-Grada, na prethodnu provjeru stručnih, radnih i organizacijskih sposobnosti bitnih za obavljanje poslova radnog mjesta ravnatelja javne ustanove Muzeja Ivanić-Grada putem usmenog razgovora (intervjua)

P O Z I V A

sljedeće kandidate/kandidatkinje:

ROSANA ŠKRGULJA

Usmeni razgovor (intervju) održat će se u srijedu, 23. ožujka 2022. godine, u 9:00 sati u prostorijama Grada Ivanić-Grada, Park hrvatskih branitelja 1/I. kat, Ivanić-Grad.

Predsjednik Povjerenstva:

Tomislav Cuvaj, bacc.admin.publ.