13.01.2023.

OBAVIJEST - Povjerenstvo za provedbu Javnoga natječaja za prijam u službu u Upravni odjel za financije i proračun na vježbenički staž

Povjerenstvo za provedbu Javnoga natječaja za prijam u službu u Upravni odjel za financije i proračun na vježbenički staž – 1 izvršitelj na određeno vrijeme u trajanju od 12 mjeseci, radi osposobljavanja za poslove radnoga mjesta: 3.1.2. Viši stručni suradnik za proračun i računovodstvo u sastavu:

1. Tamara Mandić, predsjednica,
  2. Martina Lipošćak Bunjevac, članica i
  3. Matea Rešetar, članica,

dana 28. studenoga 2022. godine utvrdilo je Izvješće o provedenome postupku i prijedlog za izbor kandidata povodom Javnoga natječaja za prijam u službu u Upravni odjel za financije i proračun na vježbenički staž – 1 izvršitelj na određeno vrijeme u trajanju od 12 mjeseci, radi osposobljavanja za poslove radnoga mjesta: 3.1.2. Viši stručni suradnik za proračun i računovodstvo (KLASA: 112-03/22-01/3, URBROJ: 238-10-05/1-22-1), objavljenom u Narodnim novinama, broj 121/2022 od 19.10.2022., putem nadležne službe za zapošljavanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje te na oglasnoj ploči i službenoj web stranici Grada Ivanić-Grada.

Temeljem navedenog Izvješća, za prijam u službu u Upravni odjel za financije i proračun na vježbenički staž – 1 izvršitelj na određeno vrijeme u trajanju od 12 mjeseci, radi osposobljavanja za poslove radnoga mjesta: 3.1.2. Viši stručni suradnik za proračun i računovodstvo izabrana je Martina Herceg, magistra ekonomije.