07.03.2023.

OBAVIJEST o provedbi Javnoga natječaja za imenovanje pročelnika Upravnog odjela za lokalnu samoupravu, pravne poslove i društvene djelatnosti Grada Ivanić-Grada

Povjerenstvo za provedbu Javnoga natječaja za imenovanje pročelnika Upravnog odjela za lokalnu samoupravu, pravne poslove i društvene djelatnosti Grada Ivanić-Grada u sastavu:

1. Tomislav Cuvaj, predsjednik,
  2. Tamara Mandić, članica i
  3. Dražen Hlad, član,

dana 20. siječnja 2023. godine utvrdilo je Izvješće o provedenome postupku i prijedlog za izbor kandidata povodom Javnoga natječaja za imenovanje pročelnika Upravnog odjela za lokalnu samoupravu, pravne poslove i društvene djelatnosti (KLASA: 112-03/22-01/4, URBROJ: 238-10-02/1-23-10), objavljenom u Narodnim novinama broj, 140/2022 od 02.12.2022., putem nadležne službe za zapošljavanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje i na službenoj web stranici Grada Ivanić-Grada.

Temeljem navedenog Izvješća, na radno mjesto pročelnika Upravnog odjela za lokalnu samoupravu, pravne poslove i društvene djelatnosti izabrana je Marina Šiprak, diplomirana pravnica.