21.03.2023.

Održan sastanak s predstavnicima maturanata SŠ Ivan Švear oko organizacije norijade 2023.

Danas je bio poseban dan za naše maturante! Nakon dugih deset godina, norijada se vraća u naš grad!

U Gradskoj upravi predstavnici maturanata i gradonačelnik Ivanić-Grada, Javor Bojan Leš, održali su sastanak kako bi se dogovorili oko organizacije ovog nezaboravnog događaja.

Grad će pomoći našim maturantima u organizaciji norijade! Svi zajedno ćemo se potruditi da ovogodišnja norijada bude nezaboravna i da naši maturanti završe svoju srednjoškolsku karijeru na najbolji mogući način.

Planovi su veliki - norijada će se održati na starom bazenu na Zelenjaku, uz najbolju glazbu koju će puštati DJ, bezalkoholna pića i ukusnu hranu za sve prisutne maturante. Sve službe će biti dežurne i paziti na sigurnost i dobrobit naših maturanata.

Dragi maturanti, jedva čekamo vidjeti vas u vašim najboljim izdanjima na norijadi 2023.!