22.03.2024.

Obavijest o prijavama za rad u biračkim odborima

GRADSKO IZBORNO POVJERENSTVO GRADA IVAN IĆ-GRADA

Klasa:012-03/24-01/1

Ur.broj: 238-10-03/24-4

Ivanić-Grad, 21. ožujka 2024.

Obavještavamo Vas da će se prijave za rad u biračkim odborima za područje Grada Ivanić-Grada, na izborima za Hrvatski sabor koji će se održati u srijedu, 17. travnja 2024. godine, zaprimati od 22. ožujka do 28. ožujka 2024. u radno vrijeme suda, u vremenu od 9,30 do 15,30 sati u prizemlju zgrade Općinskog suda, Stalne službe Ivanić-Grad, Športska 2 , Ivanić-Grad ( soba broj 1)

Gradsko izborno povjerenstvo predlaže predsjednik i zamjenike predsjednika biračkih odbora (42 osobe) koji ne smiju biti članovi niti jedne političke stranke, dok ostale članove i zamjenike članova predlažu političke stranke ( dva člana i dva zamjenika člana pozicija i dva člana i dva zamjenika člana opozicija) prema zadnjem sastavu Hrvatskog sabora.

Prilikom prijave za rad u biračkom odboru, potrebno je popuniti obrazac Prijave, sa brojem računa dok će se obrazac izjave o prihvaćanju dužnosti za članove i zamjenike članova biračkog odbora potpisati nakon odabira kandidata. Navedeni obrasci bit će dostupni u prizemlju suda.

Prijave podnesene nakon isteka roka, kao i nepotpune prijave, neće biti uzete u razmatranje.

Predsjednica

Jasna Grgurić