08.05.2024.

Započinje sanacija pješačkog mosta pored Specijalne bolnice Naftalan

Poštovani sugrađani,

želimo vas obavijestiti da sutra 9.5.2024. kreću radovi na obnovi pješačkog mosta pored Specijalne bolnice Naftalan. U sklopu ovih radova planirana je potpuna demontaža oštećenih dijelova te izrada čvrste pješačke podloge, dok će karakteristični elementi poput drvene ograde koja se otvara prema rijeci te klupice za odmor biti zadržani.

Očekivani rok za završetak radova je petnaest dana, uzimajući u obzir vremenske prilike. Tijekom trajanja radova, most će biti zatvoren za korištenje kako bismo osigurali sigurnost svih građana.

Hvala na razumijevanju i suradnji dok radimo na poboljšanju infrastrukture našeg grada.

Za dodatne informacije pratite obavijesti na našim stranicama i društvenim mrežama.