07.12.2015.

14. Koncert Marinja umirovljenika i građana "Treća dob" Ivanić-Grad

5. prosinca 2015. u restoran Ivanićanka gradonačelnik g. Javor Bojan Leš je bio gost tradicionalnog 14. koncerta Marinja u organizaciji Udruge umirovljenika i građa "Treća dob" iz Ivanić-Grada, prilikom kojega je u ime Gradske uprave pozdravio sve prisutne.

U sklopu koncerta sudjelovali su: Pjevački zbor matice umirovljenika Đurđevac, Udruga samaca "Živi Život" iz Virovitice, KUD" Antun Mihanović" Bestovje iz Svete Nedelje, KUD "Đuro Kundek" Caginec, te pjevački zbor i dramska sekcija "Treća dob" Ivanić-Grad, te mnogi drugi.

Uz bogat glazbeni program, dramska sekcija "Treća dob" je izvela i prigodni skeč "Seoska idila".

Gradonačelnik je po završetku programa svim sudionicima podijelio zahvalnice.

Nakon programa Sv. Nikola je svima Marijama, Barbarama, Nikolinama i Marinama podijelio oko 40 ruža, dok za one zločestije je uslijedila šiba od krampusa.

Po završetku koncerta slijedio je nastavak zabavnog programa i cjelovečernji ples.